Aqua Geo

O firmě

Firma Aqua Geo Pavel Herrmann vznikla v počátku 90. let a navázala tak na činnost z předchozích období. Ve firmě pracují rodinní příslušníci a už od prvpočátku se nám daří odvádět pouze stoproprocentní kvalitní práci, a díky tomu se můžeme pochlubit i mnoha zákazníky z řad významných osobností, kteří si nás vybrali právě kvůli naší výtečné pověsti (viz reference). Neustále se na nás obracejí noví zákazníci, kteří dostávají kladné reference, jak ze strany obecních či stavebních úřadů, tak i od předchozích zákazníků, a to je pro nás nejlepší reklama. Dle naší statistiky bylo naší firmou vybudováno více jak 3500 studní ke vší spokojenosti našich zákazníků. Po celou dobu naší existence spolupracujeme s autorizovanými a námi ověřenými hydrogeology a projektanty, kteří pro nás zajišťují tyto služby za velmi příznivé ceny pro naše zákazníky.

Vrtáme studny o průměrech 155 až 250 mm. K vystrojování vrtů používáme pouze atestované materiály. Vrt pažíme v celé hloubce. Před započetím i po skončení vrtných prací provádíme zaměření hladiny okolních studní abychom zabránili případným konfliktům s jejich majiteli.

Veškeré potřebné doklady ke kolaudaci předáváme ihned po skončení vrtných prací.

Pro odvedení práce na profesionální úrovni používáme kvalitní a dlouhodobou praxí ověřenou techniku od firmy Sandvik a Atlas Copco. Veškeré vrtné práce provádíme s ohledem na životní prostředí a za použití ekologicky šetrných prostředků. Již od roku 1997 jsme držiteli báňského oprávnění pro práce prováděné hornickým způsobem a provádění vrtů s hloubkou nad 30 metrů.

Poskytujeme zdarma poradenský servis. Díky dlouholeté praxi v oboru můžeme zaručit kvalitu odvedených prací a návratnost vložených investic. Garantovaná vydatnost našich studní je 1200l/24hod a za provedené dílo ručíme 24 měsíců. Působíme převážne ve Středočeském kraji, po dohodě možno i v jiných lokalitách.

Našim cílem je stoprocentní spolehlivost ke spokojenosti našich zákazníků, ke kterým se chováme vždy čestně.

Dokumenty: